18 maja jadąc do pracy wybierz rower!

Nie ważne czy rowerem do pracy jeździsz codziennie od lat, czy jeszcze nigdy tego nie zrobiłeś. 18 maja przypada światowy Dzień Dojeżdżania Rowerem Do Pracy. Jadąc do pracy wybierz rower! Tego dnia organizujemy poranny poczęstunek oraz konkurs fotograficzny.
Pokażmy całemu światu, że lubelskie rowerzystki i lubelscy rowerzyści kochają rowery i jeżdżą nimi nawet do pracy. 18 maja między godz. 7:00 a 8:30 będziemy na Was czekać z napojami, owocami i słodkościami w dwóch lokalizacjach – Most Kultury (ulica Zamojska) i rondo na LSM obok ZUS (ulice Filaretów i Zana).

Oficjalne wydarzenie na facebooku klik

KONKURS!!!

Zachęcamy wszystkich z Lublina do zamieszczania na swoich facebookowych profilach zdjęć związanych z dojeżdżaniem rowerem do pracy. Chodzi o zdjęcia, które pokazują jakąś ciekawostkę związaną z tematem wydarzenia – drogę do pracy czy stojak pod firmą pełen rowerów. Tematyka dowolna! Fotki oznaczcie tagami – #lublinrowerem  i  #btwdlublin. Pamiętajcie by były publiczne dostępne!
Na zdjęcia czekamy do 20 maja (niedziela) włącznie. Następnego dnia, 21 maja, członkowie Porozumienia Rowerowego dokonają oceny zdjęć. Wśród TRZECH najciekawszych relacji rozlosujemy nagrody od Porozumienia i od partnerów akcji
I miejsce – lampa rowerowa + koszulka + bidon + gadżety/akcesoria,
II i III miejsce – koszulka + bidon + drobne akcesoria i gadżety

Author: Krzysztof Kowalik