Półmetek ETZT

Jesteśmy już na półmetku ETZT. Poniżej krótka fotorelacja.

Dzień 1 – Śniadania dla rowerzystów i pasażerów komunikacji miejskiej

Punktualnie o 7 w dwóch miejscach Lublina zaczęliśmy dziękować rowerzystom i pasażerom komunikacji miejskiej za to, że przyczyniają się do zmniejszania korków. W nagrodę 400 osób otrzymało pyszne śniadania! W podziękowaniu dostaliśmy szczere uśmiechy!

 

 

 

 

 

Dzień 1 – Punkt Kultury

Rowerowa rozrywka dla mieszkańców 1 maja. Przybyły głównie dzieci, które nauczyliśmy podstawowego serwisu rowerów i przewieźliśmy je po ulicy rowerem cargo. Dorośli, którzy mieli wystarczająco odwagi spróbowali przejażdżki tall bikem. Przy okazji każdy zainteresowany mógł otrzymać mapę rowerową Lublina.

 

 

 

Dzień 2 – Gra komunikacyjna

W samo południe w sobotę zaczęła się gra komunikacyjna w centrum miasta. Strat był przy wejściu do Ogrodu Saskiego. W grze wzięło udział dwie drużyny zarówno studenci jak i uczniowie.

Na początku jedna drużyna się zgubiła w Ogrodzie Saskim ale swoim tempem oraz wiedzą nadgonili studentów.

 

Dzień 2 – Cargo Fest

Mini Cargo Fest zaczął się o 16:00. Był pokaz, transport stoiska Rynek Elizówka :), przewóz dzieci jak również pokaz samych rowerów. Można było omówić wykorzystanie takowych z nami.
Było dużo ludzi na Lubelskie Święto Młodego Cydru więc średnio z jazdą po Starym Mieście ale pokaz jako taki  :).

 

 

 

 

Dzień 3 – wycieczka rowerowa

Trochę pogoda nie dopisała bo było pochmurnie oraz chłodnawo. Ale mieszkańcy przycichali przejechać się za miasto w ramach odpoczynku od codziennego zgiełku.

Author: Krzysztof Kowalik