Prasówka: Lubelski Rower Miejski: Wystartował serwis, można się już rejestrować [Kurier Lubelski]

W czwartek o godz. 10 wystartował oficjalny serwis Lubelskiego Roweru Miejskiego. Użytkownicy mogą się już rejestrować na stronie. Rejestracja jest konieczna, aby móc skorzystać z rowerów, które pojawią się w wypożyczalniach.
Aby zarejestrować się w systemie trzeba wejść na stronę www.LubelskiRower.pl i kliknąć przycisk „Rejestracja”. Po wpisaniu swoich danych w formularz, musimy zaakceptować regulamin i dokonać opłaty w wysokości min. 10 zł. Konto będzie aktywne tylko wtedy, gdy znajdzie się na nim co najmniej 10 zł, lepiej więc wpłacić np. 20 lub 30 zł. 
Dla pierwszych 100 zarejestrowanych osób, firma Nextbike, operator wypożyczalni, przygotowała bonus. – Pierwsze 100 osób, które dokonają pełnej rejestracji dostanie od operatora dodatkowe doładowanie konta w wysokości 10 zł. Kwota doładowania promocyjnego jest ważna do końca sezonu 2014 – informuje rzecznik prasowy firmy, Michał Dąbrowski. 
Na stronie Lubelskiego Roweru Miejskiego znajdziemy też listę stacji rowerowych, instrukcję wypożyczania i zwrotu rowerów, a także szczegółowy cennik. Przypomnijmy, że jazda rowerem miejskich będzie darmowa, jeśli nie przekroczymy 20 minut. Za godzinę zapłacimy złotówkę, za drugą godzinę – 3 zł, a za trzecią i każdą kolejną – 4 zł. 
Rower miejski będzie można wypożyczyć od 19 września w 40 automatycznych wypożyczalniach, które powstały na terenie całego Lublina. Na chętnych czekać będzie 400 rowerów. 
Źródło:
Kurier Lubelski

Author: Porozumienie Rowerowe

Grupa nieformalna pod Towarzystwem Dla Natury i Człowieka działająca na rzecz infrastruktury rowerowej w Lublinie oraz szeroko pojętą edukację.