Promujemy rowerowe projekty M-149 i M-168 z Budżetu Obywatelskiego! – fotorelacja z happeningów

W ostatnim tygodniu zorganizowaliśmy na mieście dwa happeningi, których celem była promocja rowerowych projektów w Budżecie Obywatelskim, szczególnie M-149 (rowerowe ułatwienia w centrum – kontraruch) oraz M-168 (parkingi rowerowe dla szkół z przewodnikiem miejskiego rowerzysty). W czwartek i piątek ponad 9000 ulotek zostało rozdysponowanych wśród uczniów blisko 30 szkół z którymi aktywnie współpracujemy w ramach edukacji rowerowej. Na ostatnie dni również planujemy akcje promocyjne, liczymy także na wszystkich którzy jeszcze nie głosowali! Zapraszamy na fotorelację z ostatnich wydarzeń.
Riksza-partol we wtorek, w ramach którego spotkane na mieście osoby mogły wyrazić swoje poparcie dla projektu kontraruchu. Niestety dosyć szybko popsuła się pogoda i zaczął padać deszcz.

W ubiegły piątek na Moście Kultury trwała akcja ulotkowa, zdecydowana większość rowerzystów bardzo pozytywnie odnosiła się do idei projektów rowerowych. W ciągu niespełna 1,5 godziny akcji rozdaliśmy ponad 150 ulotek.

Wieczorem riksza była także obecna na Krakowskim Przedmieściu.

Fot. Michał Wolny, Aleksander Wiącek

Author: Porozumienie Rowerowe

Grupa nieformalna pod Towarzystwem Dla Natury i Człowieka działająca na rzecz infrastruktury rowerowej w Lublinie oraz szeroko pojętą edukację.