Rowerowy Maj 2017 w Lublinie – II edycja

Po sukcesie zeszłorocznej edycji kampanii Rowerowy Maj (prawie 3 tysiące uczestników, niespełna 30 tysięcy przejazdów w maju) – przechodzimy do realizacji kolejnej.

W tym roku mamy zgłoszone 27 szkół podstawowych z Lublina oraz 5500 uczniów i uczennic, którzy wezmą udział w majowej rywalizacji.

23 marca o godz. 9.oo, w Ratuszu, odbyło się spotkanie dla szkolnych koordynatorów kampanii – nauczycieli, którzy będą odpowiadać w swojej szkole za przebieg Rowerowego Maja oraz współpracować z koordynatorami i głównym organizatorem, czyli Urzędem Miasta Lublin.

Spotkanie rozpoczął zastępca Prezydenta Lublina, Pan Krzysztof Komorski, który powitał przybyłe osoby i przedstawił zalety kampanii oraz zaangażowanie Lublina w rozwój systemu infrastruktury rowerowej.

Zadaniem spotkania z koordynatorami zgłoszonych do kampanii szkół podstawowych było wzajemne poznanie się oraz wdrożenie do logistyki Rowerowego Maja.

W tym roku mamy nową pulę nagród, które wygrają najaktywniejsze rowerowo szkoły i klasy.

Zachęcamy do udziału!

Szczegóły na: rowerowymaj.lublin.eu

Author: Porozumienie Rowerowe

Grupa nieformalna pod Towarzystwem Dla Natury i Człowieka działająca na rzecz infrastruktury rowerowej w Lublinie oraz szeroko pojętą edukację.