Zimowy Dzień Dojeżdżania Rowerem

Już w piątek 9 lutego obchodzimy zimową edycję Międzynarodowego Dnia Dojeżdżania Rowerem do Pracy. Z tej okazji zachęcamy was by tego dnia (jak każdego innego) wybrać rower i pojechać nim do pracy, szkoły, na uczelnię czy na zakupy.

DOŁĄCZ DO WYZWANIA

By wziąć udział w wydarzeniu nie trzeba nic robić, poza przejażdżką rowerem:-) Zachęcamy, jednak do zarejestrowania się na stronie https://winterbiketoworkday.org dzięki czemu pomożecie Lublinowi wygrać w międzynarodowym rankingu zimowych przejazdów.

ATRAKCJE

Zimowy Dzień Dojeżdżania Rowerem to także atrakcje organizowane przez nas we współpracy ze stowarzyszeniem Rowerowy Lublin. 9 lutego między 7:00 a 8:30 będziemy na was czekać na Moście Kultury z kubkiem gorącej herbaty i cukierkami.

Winter Bike to Work Day 2018 Lublin

KONKURS

Zachęcamy by tego dnia zrobić sobie selfie na rowerze i podzielić się nim na profilach społecznościowych. Pośród osób, które umieszczą swoje zdjęcia z rowerem (publiczne dostępne) i oznaczą hashtagami: #WBTWD #Lublinrowerem wylosujemy osobę, która otrzyma od nas bezprzewodowy licznik rowerowy Sigma BC9.16!

PROGNOZA POGODY

W piątek może padać śnieg a temperatura ma oscylować w granicy 0°C. Naszym zdaniem może to byś iście wiosenna pogoda;-)

LUBLIN NA TLE POLSKI

Author: Krzysztof Kowalik