„Węglin Rowerem” -> debata/warsztaty osiedlowe [31.10 godz. 17:30]

Towarzystwo dla Natury i Człowieka, Porozumienie Rowerowe, Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin” oraz Rada Dzielnicy Węglin Północny zapraszają na spotkanie: 

„Węglin Rowerem” -> debata/warsztaty osiedlowe 


DDK „Węglin”, czwartek, 31 października, godz. 17.30 
Czy po Węglinie i Konstantynowie można bezpiecznie jeździć rowerem oraz dojechać stąd do szkoły i pracy? 
Jakie są plany rozwoju infrastruktury rowerowej? 
Co powinno powstać? 
Jak sobie radzić w obecnej sytuacji? 
Rowerowi praktycy, aktywiści i lobbyści spotkają się z mieszkańcami Węglina, zarówno jeżdżącymi na rowerach jak i nie używającymi tego wynalazku, aby wymienić się informacjami, doświadczeniami i pomysłami oraz wspólnie zastanowić się nad poprawą rowerowej dostępności dzielnicy.
Podczas spotkania zaprezentowane zostaną pomysły na usprawnienie infrastruktury rowerowej na terenie dzielnicy, by pozwalała na sprawne i wygodne przemieszczanie się.

Mieszkańcy będą mogli zgłosić swoje uwagi, pomysły i postulaty. Wnioski ze spotkania zostaną przedstawione władzom miasta w formie raportu.
Uczestnicy będą mogli wziąć udział w prostym konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody – komplety oświetlenia rowerwego. Na drobny upominek mogą liczyć wszyscy.

Jest to kolejne z cyklu 10 spotkań osiedlowych poświęconych transportowi rowerowemu z perspektywy mieszkańców dzielnic Lublina.

CZWARTEK, 31 PAŹDZIERNIKA, godz 17.30–19.00 – Dzielnicowy Dom Kultury „WĘGLIN”, ul.Judyma 2a

Author: Porozumienie Rowerowe

Grupa nieformalna pod Towarzystwem Dla Natury i Człowieka działająca na rzecz infrastruktury rowerowej w Lublinie oraz szeroko pojętą edukację.