Wizualizacje możliwych rozwiązań

Share Button

Poniżej przedstawiamy różnego rodzaju wizualizacje możliwych rozwiązań  przedstawione w różnych dokumentach i wnioskach skierowanych do miasta.

Droga Męczenników Majdanka, brakująca droga rowerowa w kierunku centrum.Droga Męczenników Majdanka, brakująca droga rowerowa w kierunku centrum.
Droga Męczenników Majdanka, brakująca droga rowerowa w kierunku centrum.
Brakujący kawałek drogi rowerowej łączący Most Kultury z 1-MajaBrakujący kawałek drogi rowerowej łączący Most Kultury z 1-Maja
Brakujący kawałek drogi rowerowej łączący Most Kultury z 1-Maja
Brakujący od lat przejazd przy Orange przy SzeligowskiegoBrakujący od lat przejazd przy Orange przy Szeligowskiego
Brakujący od lat przejazd przy Orange przy Szeligowskiego
 
Brakujący przejazd przez Wspólną przy Dywizjonów 303Brakujący przejazd przez Wspólną przy Dywizjonów 303
Brakujący przejazd przez Wspólną przy Dywizjonów 303
Sierżanty rowerowe po przeciwległej stronie pasa rowerowego na Nowym ŚwiecieSierżanty rowerowe po przeciwległej stronie pasa rowerowego na Nowym Świecie
Sierżanty rowerowe po przeciwległej stronie pasa rowerowego na Nowym Świecie
Poprawa oznakowania przejścia i przejazdu przy DecathloniePoprawa oznakowania przejścia i przejazdu przy Decathlonie
Poprawa oznakowania przejścia i przejazdu przy Decathlonie
 
Sierżanty rowerowe naprowadzające na oznakowany kontrapas. Umożliwiają legalnie jego przekroczenie.Sierżanty rowerowe naprowadzające na oznakowany kontrapas. Umożliwiają legalnie jego przekroczenie.
Sierżanty rowerowe naprowadzające na oznakowany kontrapas. Umożliwiają legalnie jego przekroczenie.
Sierżanty rowerowe naprowadzające na oznakowany kontrapas. Umożliwiają legalnie jego przekroczenie.Sierżanty rowerowe naprowadzające na oznakowany kontrapas. Umożliwiają legalnie jego przekroczenie.
Sierżanty rowerowe naprowadzające na oznakowany kontrapas. Umożliwiają legalnie jego przekroczenie.
Poprawa oznakowania przejazdu na Słowackiego wzdłuż Zembrzyckiej. Przejście trafia na trawnik.Poprawa oznakowania przejazdu na Słowackiego wzdłuż Zembrzyckiej. Przejście trafia na trawnik.
Poprawa oznakowania przejazdu na Słowackiego wzdłuż Zembrzyckiej. Przejście trafia na trawnik.
 
Poprawa oznakowania przejazdu na Pułaskiego wzdłuż Zembrzyckiej. Poprawa widoczności pieszych.Poprawa oznakowania przejazdu na Pułaskiego wzdłuż Zembrzyckiej. Poprawa widoczności pieszych.
Poprawa oznakowania przejazdu na Pułaskiego wzdłuż Zembrzyckiej. Poprawa widoczności pieszych.
Brakujący od przejazd przez Kruczkowskiego przy wzdłuż Zembrzyckiej. Który nie powstał z powodu braku miejsca.Brakujący od przejazd przez Kruczkowskiego przy wzdłuż Zembrzyckiej. Który nie powstał z powodu braku miejsca.
Brakujący od przejazd przez Kruczkowskiego przy wzdłuż Zembrzyckiej. Który nie powstał z powodu braku miejsca.
Brakujący od przejazd przez Kruczkowskiego wzdłuż Zembrzyckiej. Który nie powstał z powodu braku miejsca.Brakujący od przejazd przez Kruczkowskiego wzdłuż Zembrzyckiej. Który nie powstał z powodu braku miejsca.
Brakujący od przejazd przez Kruczkowskiego wzdłuż Zembrzyckiej. Który nie powstał z powodu braku miejsca.
 
Brakujący od przejazd przez Budowlaną wzdłuż Zembrzyckiej. Który nie powstał z powodu złego zaprojektowania.Brakujący od przejazd przez Budowlaną wzdłuż Zembrzyckiej. Który nie powstał z powodu złego zaprojektowania.
Brakujący od przejazd przez Budowlaną wzdłuż Zembrzyckiej. Który nie powstał z powodu złego zaprojektowania.
Propozycja do Budżetu Obywatelskiego, łącząca dwa osiedla (drogi osiedlowe) oraz ułatwiająca wjazd na drogę rowerową wzdłuż Nadbystrzyckiej.Propozycja do Budżetu Obywatelskiego, łącząca dwa osiedla (drogi osiedlowe) oraz ułatwiająca wjazd na drogę rowerową wzdłuż Nadbystrzyckiej.
Propozycja do Budżetu Obywatelskiego, łącząca dwa osiedla (drogi osiedlowe) oraz ułatwiająca wjazd na drogę rowerową wzdłuż Nadbystrzyckiej.
Propozycja do Budżetu Obywatelskiego, tworząca ciągłość infrastruktury rowerowej wzdłuż Męczenników Majdanka na odcinku od Wrońskiej do Łęczyńskiej.Propozycja do Budżetu Obywatelskiego, tworząca ciągłość infrastruktury rowerowej wzdłuż Męczenników Majdanka na odcinku od Wrońskiej do Łęczyńskiej.
Propozycja do Budżetu Obywatelskiego, tworząca ciągłość infrastruktury rowerowej wzdłuż Męczenników Majdanka na odcinku od Wrońskiej do Łęczyńskiej.
 
Propozycja do Budżetu Obywatelskiego, tworząca (cywilizująca) połączenie od Bronowickiej/Firlejowskiej do trasy wzdłuż Bystrzycy. Ów połączenie jest wykorzystywane przez znaczną ilość rowerzystów.Propozycja do Budżetu Obywatelskiego, tworząca (cywilizująca) połączenie od Bronowickiej/Firlejowskiej do trasy wzdłuż Bystrzycy. Ów połączenie jest wykorzystywane przez znaczną ilość rowerzystów.
Propozycja do Budżetu Obywatelskiego, tworząca (cywilizująca) połączenie od Bronowickiej/Firlejowskiej do trasy wzdłuż Bystrzycy. Ów połączenie jest wykorzystywane przez znaczną ilość rowerzystów.
Propozycja do Budżetu Obywatelskiego, otwarcie Godebskiego (zaraz za stacją Lubelskiego Roweru Miejskiego) umożliwiająca włączenie się do Racławickich.Propozycja do Budżetu Obywatelskiego, otwarcie Godebskiego (zaraz za stacją Lubelskiego Roweru Miejskiego) umożliwiająca włączenie się do Racławickich.
Propozycja do Budżetu Obywatelskiego, otwarcie Godebskiego (zaraz za stacją Lubelskiego Roweru Miejskiego) umożliwiająca włączenie się do Racławickich.
Sierżanty rowerowe naprowadzające na poprawne pokonanie przejazdu pod wiaduktem kolejowym na Kunickiego. Jazda blisko ściany jest niebezpieczna dla rowerzysty z powodu ściany i braku możliwości ucieczki.Sierżanty rowerowe naprowadzające na poprawne pokonanie przejazdu pod wiaduktem kolejowym na Kunickiego. Jazda blisko ściany jest niebezpieczna dla rowerzysty z powodu ściany i braku możliwości ucieczki.
Sierżanty rowerowe naprowadzające na poprawne pokonanie przejazdu pod wiaduktem kolejowym na Kunickiego. Jazda blisko ściany jest niebezpieczna dla rowerzysty z powodu ściany i braku możliwości ucieczki.
 

Author: Porozumienie Rowerowe

Grupa nieformalna pod Towarzystwem Dla Natury i Człowieka działająca na rzecz infrastruktury rowerowej w Lublinie oraz szeroko pojętą edukację.