26 lutego 2015

Otwórzmy nowy sezon Lubelskiego Roweru Miejskiego w Pierwszy Dzień Wiosny!

Lubelski Rower Miejski ruszy 21 marca, w Pierwszy Dzień Wiosny! Udało nam się!

Chcieliśmy Ci serdecznie podziękować za wsparcie petycji Porozumienia Rowerowego i Towarzystwa dla Natury i Człowieka, skierowanej do Prezydenta Lublina o wcześniejsze niż to zaplanowano uruchomienie Lubelskiego Roweru Miejskiego. Dzięki naszej wspólnej presji Prezydent zdecydował się udostępnić mieszkańcom Lublina miejskie rowery już 21 marca, czyli w przyszłą sobotę 🙂
Od przyszłej soboty, podobnie jak w zeszłym roku, będziemy mieli do dyspozycji 400 rowerów miejskich i 40 stacji. W czerwcu tego roku system LRM powinien zostać podwojony o kolejne 40 stacji i 400 rowerów – całość ma działać na dotychczasowych zasadach, czyli wypożyczenie roweru za pierwsze 20 minut będzie darmowe, zaś pierwsza godzina – za złotówkę.

Zachęcamy też do wsparcia 1% Twojego podatku kampanii „Lublin rowerem” – wystarczy wpisać w PIT: TOWARZYSTWO DLA NATURY I CZŁOWIEKA – numer KRS 0000214186 i „ROWERY” – suma zostanie przekazana do program edukacji rowerowej w Lublinie oraz na powstanie pierwszej w naszym mieście społecznej i bezpłatnej wypożyczalni roweru transportowego. http://1procent.lublinrowerem.pl Z góry dziękujemy za wsparcie!

Pozdrawiamy wiosennie,
Porozumienie Rowerowe- Lublin
Towarzystwo dla Natury i Człowieka

Wydarzenie na Facebooku
Wydarzenie na Google+

1-procent-rowery